Teslimat ve İade Şartları

Teslimat 

Alan adı tescili , Web Alanı , Özel Grafik Tasarımlı Web sitesi , Grafik destek paketi , tasarimmerkezi.org üzerinden sunuluan tüm hizmetlerin teslimatı müşterinin e-posta hesabına indirme linki gönderme şeklinde yapılır veya müşteri sipariş geçerken sipariş not kısmına FTP bilgilerini eksiksiz iletmiş ise ücretsiz kurulum gerçekleşir

İade ve Cayma hakkı

Yazılımlarımız ve sunduğumuz hizmetler domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade ve değişim söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yalnız eğer script herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa koşulsuzca satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı kadar kredi müşteri hesabına yüklenir. Müşteri sözleşmeli işlerde müşteri memnuniyeti kapsamında 7 iş günü içinde iptal etme hakkına sahiptir. Sözleşmeye istinaden yapılan geri ödeme 15 iş günü içinde müşterinin belirteceği ödeme yöntemi aracılığıyla ( Kredi Kartı , Debit Hesap Kartları , Havale ve benzeri ) hesabına yapılır.

Değişim

Müşteri adına tescil ettirdiği Web Alanı ve hosting hariç değişimi gerkçekleştirilir.Hizmet kategorimizde yer alan grafik tasarım ,3d modelleme , yazılım güncelleme ,marka tescili ve fiziksel olmayan hiç bir hizmetin değişimi söz konusu değildir.

Lisans Politikası

Müşterilerimiz web sitelerinde barındırdığı görsel telif hakları sorumluluğu kendisine aittir. Tasarım Merkezi telif hakları olan veya telif hakları ücreti ödenmeyen hiç bir görsel medya barındırma yetkisine sahip değildir.

TOP